رمانرمان عاشقانهرمان های کامل شده

دانلود رمان عشق و تقدیر

در خدمت شما هستیم در این وقت شب از وبسایت رمان پلاس با رمان عاشقانه با نام ” دانلود رمان عشق و تقدیر ” امیدواریم مورد پسند عزیزان قرار گیرد همراه ما باشید.

دانلود رمان عشق و تقدیر

قسمتی از رمان »

با صدای الارم گوشیم از خواب بیدار شدم . با بی حوصلگی صداشو قطع کردم و سرجام نسشتم با دیدن عکس خودم و سپهر که روی میز کنار تختم بود خواب از سرم پرید. توی اون عکس من ۵ سالم و سپهر ۸ سالش بود و من لباس عروس و سپهر با کت شلوار دومادی بود !!!
بلند شدم و به سمت دستشویی رفتم . سپهر پسرخالم بود که از بچگی باهاش بزرگ شده بودم.

خیلی خیلی دوستش داشتم ولی نه مثل یه برادر اما اون منو مثل خواهرش دوستم داره/ افسوس و صد افسوس !! برای همین همیشه باهاش مثل برادرم رفتار میکنم . من رها رادمنش تنها دختر ۲۴ ساله ی یه خانواده ثروتمندم . قدم نسبتا بلنده و پوست برنزه ای دارم . چشام و موهای فر و بلندم که تا گودی کمرم میرسه عسلی هستن بینیم کوچولو و سربالاس و لبای برجسته ای دارم .در کل خوشگلم! (ای جونم اعتماد به نفس ) . سپهر پسر ۲۷ ساله ای بود … قیافش در عین ساده بودن جذاب بود. چشماش و موهاش مشکی رنگ بودن و پوستش سفید . هیکل چهارشونه و ورزیده ای داشت چند سالبراشون زحمت کشیده بود . باهستی بهش میگفتیم هرکول !! هستی دختر داییم ۲۳ سالش بود ولی حسابی باهاش جور بودم و تنها کسی که هم از احساس واقعی من به سچهر خبر داشت همین هستی و یکی از دوستای نزدیکم …


دانلود با لینک مستقیم


رمان های مشابه »

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا